Святкування Масниці у ХДС

З благословення ректора ХДС, Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, 27-го лютого 2020 року в актовій залі Харківської духовної семінарії відбувся святковий концерт, присвячений Сиропусному тиждню, що в народі зветься Масницею.

На початку заходу з урочистим словом виступив перший проректор ХДС протоієрей Валентин Ковальчук, який привітав усіх присутніх із святом Масниці та побажав добре підготуватися до Великого та плідно його пройти.

У виступі взяли участь чоловічий хор ХДС, хор регентського відділення, дует альт-саксофонів (о. Артемій Вінокуров і Даниїл Ткаченко), Тетяна Кочнева (гітара), фольклористичний гурт «Слобожаночка» Харківського вищого коледжу мистецтв (керівник – заслужена артистка України Олена Шишкіна), Вокально-інструментальний ансамбль ХДС та хор Свято-Покровського чоловічого монастиря (регент – Марина Доценко).

У глядацький залі, крім викладачів та вихованців ХДС, також були присутні запрошені родичі і друзі учнів семінарії та інші гості.

Після завершення концерту усіх запросили до святкового столу із солодкими млинцями та варениками.